حقایق کمی شناخته شده در مورد قیمت سیم گالوانیزه.

حقایق کمی شناخته شده در مورد قیمت سیم گالوانیزه.

حقایق کمی شناخته شده در مورد قیمت سیم گالوانیزه.

Blog Article

آدرس :خیابان آزادی بعد از خیابان آذزبایجان روبروی وزارت کار ساختمان ۴۴۲ پلاک ۳۰۸ طبقه اول واحد ۸

این نوع مفتول ها اکسید نمیشوند، زنگ نمی زنند و با نم و رطوبت مقاوم هستند به همین دلیل برای آب و هوای گرم و مرطوب بسیار مناسب هستند.

درباره فولاد صنعت تماس با فولاد صنعت مجله فولاد صنعت سوالات پرتکرار

در نتیجه این کار، فلزی به وجود می‌آید که از روی و فولاد تشکیل‌شده است.

پنجشنبه ۸:۳۰ الی ۱۴

مفتول گالوانیزه همان مفتول سیاه است که طی عملیات گالوانیزاسیون و با فرآیندهای شیمیایی یک لایه پوشش از جنس روی به آن ها اضافه میشود که آن ها را در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوم کند و طول عمر آن ها بالاتر برود.

بااینکه فولاد توسط روی پوشش قوی پیدا میکند؛ اما به هر حال باز هم امکان دارد گاهی آسیب ببیند.

کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به مفتول کالا می باشد.

در ابتدا مفتول سیاه را تحت حرارت تعیین شده قرار میگیرد، افزایش حرارت باعث می‌شود تا سیم کربن قابل توجهی از دست بدهد و مقدار کربن در آن به حد تعریف شده‌ای برسد. به همین دلیل است که در گالوانیزه گرم نیز، مفتول نرم است.

در صورتی که در مفتول حفره های گازی مشاهده گردد دلیل آن را در حبس گازهایی که در ادامه هنگام شکل گیری و انجماد شمش صورت گرفته است می توان یافت. برای این منظور بهتر است شمش را در خلاء تولید می کنند که این کار مخصوصا در کارخانه های مدرن انجام می شود. از دیگر روش های زدودن حفره های گازی در شمش افزودن آلومینیوم، سیلیسیوم و یا منگنز به مذاب می باشد.

در روش گالوانیزه سرد نمک های روی را داخل یک محلول آبی که داخل یک حوضچه سرد انجام می شود را روی سطح فولاد قرار می دهند.

از معتبرترین مجموعه‌هایی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند، می‌توانیم به فولادینو اشاره داشته باشیم. این مجموعه اطلاعات بیشتر در تهیه انواع مفتول‌های گالوانیزه تا به امروز موفق بوده است و می‌توانید اینجا بالاترین سطح از کیفیت را مشاهده کنید. شما می‌توانید برای خرید مفتول گالوانیزه و همچنین مشاهده برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید لیست قیمت به روز شده این محصول به وبسایت فولادینو مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، کارشناسان نیز آماده پاسخگویی به شما هستند.

معمولاً از این نوع توریها جهت مصارف صنعتی استفاده می شود و عموم مصرف زیادی از این نوع توریها با این ضخامت مفتول ندارند .

پشتیبان: از سیم فولادی گالوانیزه اغلب در مواردی استفاده می شود که پشتیبانی از طرح ریزی دیوار لینک منبع یا نقاشی مهم باشند.

Report this page