خرید سیم گالوانیزه برای DUMMIES

خرید سیم گالوانیزه برای Dummies

خرید سیم گالوانیزه برای Dummies

Blog Article

مفتول های گالوانیزه در ابعاد و اندازه ها و قطرهای مختلف ساخته میشوند و این تنوع باعث شده که همه بتوانند از آن ها استفاده کنند.

  مفتول گالوانیزه ایرانی دوام بیشتری در برابر رطوبت و اکسید شدن دارد و هرچه کیفیت تولید مفتول بالاتر باشد استقامت آن در برابر رطوبت و زنگ زدگی بیشتر می شود.

فرو رفتن آهن در مخزنی از روی مذاب شده جهت پوشش‌دهی سطح آهن توسط روی را گالوانیزاسیون با روش غوطه‌وری گرم می‌گویند. در این روش از آهن در برابر زنگ‌زدگی و خوردگی محافظت می شود. این روش یکی از روش های پرکاربرد در برابر زنگ‌زدگی می‌باشد که در گذشته ها نیز از این روش برای گالوانیزه کردن استفاده می شد.

از فواید گالوانیزه کردن می‌توان به جلوگیری از خوردگی فلزات در برابر رطوبت هوا و افزایش طول عمر مفید آن‌ها از ۲۰ تا ۳۰ سال اشاره نمود. گفتنی است میزان مقاومت پوشش ورق گالوانیزه با ضخامت آن ارتباط مستقیم دارد.

این ورق‌ها کاربرد گسترده‌ای در صنایع مختلف دارند. مانند:

بعد از این سطح ورق سرد به روی آغشته میشود. عایق ورق گالوانیزه به روش گرم دوام و مقاومت بیشتری نسبت به روش سرد دارد؛ بنابراین قیمت گالوانیزه گرم نسبت به گالوانیزه سرد بیشتر است.

در روش گالوانیزه سرد، به کمک جریان الکتریسیته و مایع الکترولیت، لایه فلز روی را بر روی سطح فولاد قرار می دهند. ادامه اگر بخواهیم گالوانیزه سرد و گرم را از لحاظ قیمت مقایسه کنیم، روش سرد نسبت به روش گرم ارزان تر است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به توری کالا است

در مقاله مراحل گالوانیزه گرم خرید مفتول گالوانیزه این فرایند را کامل تر توضیح داده ایم.

گالوانیزه کردن دارای دو نوع سرد و گرم است که هرکدام به شیوه مجزایی صورت می گیرد.

با توجه به خواص و ویژگی‌های ارائه شده توسط این مفتول‌های گالوانیزه می‌توانید به راحتی آن‌ها را برای پشتیبانی و این سایت حمایت از طرح‌های دیوار و ایمن نگه داشتن در نمایش هنرهای دستی به کار بگیرید.

در یک دسته بندی دیگر می‌توان مفتول گالوانیزه را به سیم رابیتس بندی و اسکوپ اطلاعات بیشتری دریافت کنید نیز تقسیم بندی کرد. مدل‌های رابیتس بندی نیز شامل دو مدل سخت و نرم هستند. به بیان بهتر هر چقدر که میزان کربن در فولاد بیشتر باشد، مفتول در دسته سخت خواهد بود و در مقابل هر چه که از میزان کربن آن تحت فرایند کاسته شده باشد، در دسته نرم قرار می‌گیرد.

روش‌های متفاوتی برای گالوانیزه کردن ورق‌های فولادی وجود دارد اینجا کلیک کنید که فرآیند آ‌ن‌ها تاثیر بسیاری در کیفیت دارد. از این روش‌ها می‌توان به گالوانیزه سرد یا الکترولیز، گالوانیزه گرم، پاشش روی، متالایزینگ و … اشاره نمود.

یکی از مهم ترین ویژگی های مفتول های گالوانیزه به روش گرم این است که بسیار نرم و منعطف هستند و سطحی صاف و یکنواخت دارند، همچنین به دلیل مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی برای تولید انواع توری مرغی، توری گابیون و سیم خاردار و … که در فضای باز در معرض بارش برف و باران هستند مورد استفاده قرار میگیرند.

Report this page